Kida mbush 18 vjeç!

By

Këngëtarja e re në moshë por e suksesshme në karrierë sot feston ditëlindjen. Kida ka mbushur plot 18 pranvera dhe urimet për të janë të shumta nga të afërm por edhe nga adhuruesit e saj.

Orhidenë për herë të parë të ngjitet në skenë e pamë me datë 1 janar 2014 në edicionin festiv të emisionit Prive.

‘Murder’ ishte kënga debutuese e Kidës e që më pas vazhdoi duke sjellur hite të një pas njëshme.

Deri më tani regjistron 7 këngë: Murder, Rikthejm na (ft. Mc Kresha), O’najr, M’ke rrejt, Boni Zo, Premtimet (ft. Mozzik) dhe Ski ide.

Artikuj të ngjashëm