Flet Amiga: Ky është raporti im me Ledrin dhe TBA

By

Si i ftuar në emisionin NIN në Klan Kosova, reperi Agon Amiga sonte iu përgjigj mes tjerash edhe pyetjeve të fansave të bëra në faqen zyrtare të emisionit në Klan Kosova.

Ai u pyet mbi mes tjerash edhe mbi marrëdheniet me Ledri Vulën, i cili deri dikur ka qenë pjesë e këtij grupi.

‘Me Ledrin  jena rrit, jena kon në mahallë. Nice i kom raportet, Me TBA si kom pas as kurrw dosta as kurgjo’ – tha Amiga.

Mes tjerash, ai mohoi krizat me Skivin por edhe Getin duke thënë se Babastars vazhdojnë të jenë kompakt, si gjithmonë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm