E diela i takon Gjestit dhe Bardhit

By

Më shumë se një javë më parë, Prive zbuloi se Bardhi dhe Gjesti po vijnë në bashkëpunim, që do të jetë edhe i pari për dy artistët shumë të dashur.

Ky lajm më pas u konfirmua edhe nga dyshja me anë të disa postimeve në Instagram.

Ndërkaq së fundmi janë kuptuar edhe detaje të mëtejme sa i përket publikimit të bashkëpunimit të tyre.

Kënga e re do të titullohet “Zemrën” dhe do të publikohet këtë të diel në ora 13:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm