Publikohet sekuenca e Tolgës me Efehan (VIDEO)

By

Është vetëm katër muajsh mirëpo Efehan, djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman sapo ka regjistruar rolin e parë në karrierë.

Siç ishte bërë e ditur paraprakisht, vogëlushi simpatik do jetë pjesë e një sekuence nga seriali i ri i babait me titull ‘Kampion’.

View this post on Instagram

“Küçük Şampiyon Efehan” 🏆We are the champions, my friends And we'll keep on fighting 'til the end🥊

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Tashmë është publikuar edhe sekuenca në fjalë ku në përpjekjet e tij, Efehan ia del të thërrasë baba, përkundër se është vetëm katër muajsh.

Videon e kanë ndarë në rrjete sociale Almeda dhe Tolga, të lumtur dhe pa dyshim edhe krenarë për këtë sekuencë të përbashkët babë e bir të cilën pa dyshim se do e kenë kujtim të bukur në të ardhmen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm