Ndiqni hapat e Libertës teksa realizon një grim shumë natyral

By

Për vite të tëra në ekran dhe në paraqitjet e saj publike, moderatorja e njohur Liberta Spahiu ka anuar gjithnjë drejt një grimi më natyral.

Sipas moderatores, grimi duhet të theksojë tiparet e bukura të fytyrës, mirëpo ajo e kupton se gjithçka është preferencë personale.

Ndonëse moderatorja nuk mburret me aftësi të jashtëzakonshme grimi, ajo arrin të realizojë një pamje shumë natyrale me grim.

Në një video që postoi në llogarinë e saj në Instagram, ajo tregon hap pas hapi grimin që bën duke zbuluar kështu edhe produktet e grimit që ajo përdor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm