Detaje të reja nga “Zili Zili” e Dafina Zeqirit

By

Dafina Zeqiri është gati për një projekt të dytë. Xhirimet e videoklipit kanë mbaruar dhe gjithçka është afër finalizimit.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau edhe një poster të këngës së re që do të mbajë titullin “Zili Zili” dhe është pjesë e albumit të saj “Dafinë moj”.

Tani ajo ka ndarë edhe një klip të shkurtër pjesë e videoklipit, dhe zbuloi se kënga e re do të lansohet në javën e ardhshme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm