Publikohet “Push it” bashkëpunimi i ri i Agon Amigës

By

Reperi Agon Amiga ka publikuar bashkëpunimin më të ri “Push It” ku është i ftuar i Mercy.

Kjo këngë është krijim i Gzim Lazrit nga Diverse Music me mix dhe master të studios Room6.

Videoklipi është punuar nga XL Films dhe është lansuar në kanalin e Babastars./Prive.al

Artikuj të ngjashëm