50 cent lançon kampanjën me Vildane Zenelin

By

Vildane Zeneli ishte pjesë e shtypit për shkak të një fotografie me reperin e njohur 50 cent.

U përfol se Vildanja ka nisur një lidhje me të por që lajmin në një intervistë ekskluzive për Privé e mohoi modelja.

Zeneli pati deklaruar se e gjitha ka qenë një kampanjë që është realizuar për kompaninë e 50 cent.

Disa muaj kjo fushatë publicitare tashmë është gati dhe Vildane Zeneli sot ka publikuar imazhin e parë zyrtar nga kampanja Effen Vodka. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm