Publikohet projekti i shumëpritur nga Noizy (VIDEO)

By

Prive.al  javë më parë dha lajmin se reperi i njohur, Noizy, po punonte në një projekt i cili do kalonte kufijtë shqipfolës.

Artisi kishte vendosur të bashkëpunonte me dy repera mjaft të njohur gjerman Zuma dhe Azet.

E projekti në fjalë mes tyre tashmë është i gtashëm për publikun në platformën Youtube ndonësë vetëm në versionin audio. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm