Nëna e Rita Orës, Vera ka një këshillë për të gjithë ata që ndihen të pasigurt

By

Vera Ora jeton dhe punon në Londër si mjeke, e cila ka specializuar si psikiatre.

Një grua e suksesshme në karrierë, Vera është gjithashtu në vëmendjen e publikut, ajo ka gati 50,000 ndjekës në Instagram,  e famshme si aktiviste dhe si nëna e këngëtares super të famshme në Mbretërinë e Bashkuar, Rita Ora.

E shqetësuar për efektin negativ të mediave sociale, ajo hyri në Instagram të na rikujtojë diçka. Zakonisht vera është stina që ka dinamikën më të shpejtë nga të gjitha, pushime, shpenzime, bikini të gjithë këto që mund të ndikojnë në imazhin gjeneral të dikujt.

Ajo ndau një postim në Instastoryku thotë : “Mos e krahaso veten me te tjerët në internet, sepse  ju jeni të veçantë.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm