Ja sa e ka ndryshuar shtatzënia Leartën! (FOTO)

By

Buja e madhe e martesës, renë e këngëtares Shyhrete Behluli, Leartën, po vazhdon t’a ndjekë edhe pse kanë kaluar tashmë pothuajse pesë muaj nga ajo ngjarje.

E me kalimin e kohës tek Learta dhe bashkëshorti duket se ka pasur ndryshime të cilat vetëm tani kanë filluar të vërehen.

Duket se reja e këngëtares së njohur tashmë është shtatzënë e këtë fakt na e vërteton më së miri fotografia e fundit e publikuar në Instagram nga ana e saj në të cilën përkundër përpjekjes për ta fshehur barkun, ndryshimet janë më se të dukshme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm