Çka thotë Dani për artistët që ia këndojnë këngët pa e pyetur? (VIDEO)

By

Ramadan Krasniqi – Dani ka shprehur mendimin e tij për artistët që ia këndojnë këngët pa e pyetur.

Në kuadër të rubrikës 60 sekonda për Prive, këngëtari nga Peja, shumë i dashur për publikun, ka zbuluar shumë gjëra.

Ai tregoi nga çka ka fobi, cili është mëkati i tij më i madh, ku ndihet njësoj si në Pejë dhe të tjera.

Të gjitha këto dhe më shumë mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm