Këngëtari i famshëm tregon se si po ndjehet si baba (VIDEO)

By

Dy muaj më parë u bë baba, duke e bekuar martesën e tij me një vogëlushe tejet të ëmbël.

Besart Halimi dhe gruaja e tij Jana, sollën në jetë Kaian, që është fëmija i pari i çiftit pas një viti martesë.

“Po më duket vetja si në ëndërr. Po më duket vetja i ri, edhe pse tashmë kam mjaftueshëm vjet. Po më duket interesant dhe nuk ka ndjenjë më të mirë”.

“Kur shkoj në shtëpi krejt banesës i vije era e saj. Mezi pres të shkoj atje dhe ta shoh”, ka thënë Halimi.

Ndërsa, ai në një intervistë realizuar me emisionin Prive, ka thënë se po përgatitë dy këngë të reja. /Prive.al

Ndiqeni të plotë intervistën:

 

Artikuj të ngjashëm