Publikohet “Lulija” nga Shqipri Kelmendi dhe Shaliani (VIDEO)

By

Shqipri Kelmendi ka publikuar një bashkëpunim të ri me artistin me emrin Shaliani.

Projekti muzikor titullohet “Lulija” me video të realizuar nga D Production.

Theksojmë se Shqipriu është goxha aktiv me këngë të tilla pasi shpesh herë është pjesë e dasmave dhe ahengjeve të ndryshme familjare.

Dëgjojeni më poshtë këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm