Pjesa e dytë e “365 Days” po vjen dhe këto janë pamjet e para

By

Pranvera ka çelur – dhe po ashtu ka ardhur dëshira për të parë thrillerë erotikë. Fatmirësisht, Netflix sapo njoftoi vazhdimin e shumëpritur të “365 Days” të vitit 2020, premierë më 27 prill.

Filmi polak, i bazuar në romanin sensual të autores Blanka Lipińska, shkatërroi rekordet e Netflix pas debutimit në vitin 2020. Vazhdimi i tij, “365 Days: This Day”, fillon pas përfundimit të filmit të parë, me regji nga Barbara Bialowas dhe Tomasz. Mandes.

Michele Morrone kthehet si Massimo, një anëtar i një familjeje mafioze siciliane që rrëmben të panjohurën Laura (Anna-Maria Sieklucka) pasi është fiksuar pas saj për vite me radhë. Massimo sfidon Laurën që të dashurohet me të gjatë një viti; përndryshe, ai do ta lirojë atë.

Tani të martuar, Massimo dhe Laura janë “kthyer dhe më të nxehtë se kurrë”, sipas një përmbledhjeje zyrtare. “Por fillimi i ri i çiftit të ribashkuar është i ndërlikuar nga lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që hyn në jetën e Laurës për të fituar zemrën dhe besimin e saj, me çdo kusht.”

Njërit prej bashkëpunëtorëve të Massimo-s i bie në sy Laura dhe një jetë larg krimit të organizuar duket se i pëlqen më shumë se burrit të ri Massimo. A do ta lërë ajo, apo vërtet nuk ka shpëtim nga kafazi i artë i kënaqësisë trupore? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm