Lori publikon këngë të re (VIDEO)

By

Lori ka publikuar një këngë të re.

Meqenëse jemi në prag të festive të fundvitit, këngëtarja ka lëshuar në YouTube, këngën me titull “Mjerë dashnia”.

Muzika është realizuar nga Armend Rexhepagiqi, tekstin e shkroi Aida Baraku ndërkaq orkestrimin e ka bërë Irkenc Hyka.

Lori ka qenë shumë e angazhuar këtë vit me dasma dhe ahengje të ndryshme familjare por më pasi gjeti pak kohë për vete pasi bëri pushime në Itali dhe disa vende të tjera.

Dëgjojeni më poshtë këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm