Publikohet klipi i shumëpritur i Capital T-së (VIDEO)

By

Është publikuar videoklipi i shumëpritur I këngës “Akull” nga Capital T.

Klipi tashmë gjendet në YouTube dhe ju mund ta shihni të plotë meqenëse këngën keni pasur mundësi ta dëgjoni tash e disa pasi ajo u hodh ilegalisht në internet.

Reperi bashkëpunoi me BO Beatz, Rzon dhe Cano Milano për muzikën ndërkaq tekstin e ka shkruar vet.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm