Fotot e fëmijërisë e befasuan edhe vetë aktoren me ngjyrën e saj natyrale të flokëve

By

Për aq kohë sa ne e kemi njohur atë, Reese Witherspoon ka pasur gjithnjë bionde. (Ajo është e famshme për një film të quajtur “Ligjërisht bionde”.)

Sidoqoftë, ajo nuk filloi jetën me ngjyrën e flokëve bjonde të Elle Woods.

Rezulton se Witherspoon është në të vërtetë një zeshkane natyrale, dhe ajo është po aq e tronditur sa ne me një foto që të fëmijërisë që postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Image result for reese witherspoon surprised

“Prit… a është vërtetë kjo ngjyra e flokëve të mi natyral? #tbt #1990” – shkruan ajo në postimin e saj.

Artikuj të ngjashëm