Çunat e Three Dots po vijnë me një bashkëpunim

By

Vera nuk do të kishte kuptim pa një këngë të re nga treshja artistike Flori, Klajdi dhe Bruno.

Prive mëson se në fakt treshja kanë finalizuar projektin e tyre më të ri.

Po ashtu kënga do të shoqërohet me videoklip, i cili është xhiruar në peizazhet e bukura e të Shqipërisë jugore.

Vera po vjen dhe Three Dots po i japin shpirt stinës së nxehtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm