2TON publikon pamje nga projekti i ri (FOTO)

By

2TON së shpejti sjell edhe një këngë të re.

Reperi nga Ferizaj, ka publikuar një fotografi të shkëputur nga videoklipi për këngën e cila titullohet “Wallahi Wallahi”.

Përmes postimit, artisti njoftoi se projekti në bashkëpunim me Boyat do të dalë Brenda tri ditësh.

Ky projekt muzikor pason “TT” me reperen e re Tika dhe “Gjithë jetën”, publikuar disa muaj më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm