Zbulohet shkaktari i aksidentit të rëndë të Ermal Mamaqit

By

Humoristi i njohur Ermal Mamaqi ka ndarë në rrjete sociale sot eksperiencën e tmerrshme të një nate më parë kur edhe u aksidentua në Kosovë me makinën e tij.

Ai ka treguar se i duket sikur ka lindur për së dyti dhe gjithçka ka ndodhur si pasojë e mungesës së sinjalistikës në rrugë.

‘Aksidenti i mbremshem ne Kosove,Ferizaj ndodhi si pasoje e nje rrethrotullimi te pandricuar dhe te paparalajmeruar. Me sa me thane,ai vend ishte rrethi i vdekjes se cdo dite aty behen aksidente. Kam nje pyetje per autoritetet : – Edhe sa vete duhet te vdesin per ta rregullur ate problem? Dhe ne fund Zoti eshte i mire!!! Jemi therime qe nuk ja dime vleren jetes deri sa prekim vdekjen’ – është shprehur Mamaqi.

Artikuj të ngjashëm