Publikohet ”Big Booty” nga Çiljeta, Lil Koli e Filloreta Raçi

By

Sapo është publikuar projekti më i ri nga Çiljeta ”Big Booty”. Kënga vjen në bashkëpunim me Lil Kolin nga OTR dhe Filloreta Raçin.

”Big Booty’ është realizuar në studion e Elgit Dodës kurse për videoklipin është përkujdesur Max Production.

Kujtojmë se ky projekt për Çiljetën pason suksesin e ”Gangsta Love” që pas një periudhe të gjatë pritjeje u publikua gjatë muajve të verës.

Për Filloretën, ”Big Booty” vjen pas këngës konkuruese në festivalin Kënga Magjike ”Qysh”, kurse për Lil Kolin hyn në vazhdën e shumë krijimeve muzikore të publikuara së fundmi nën ombrellën e OTR. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm