Ekskluzive: Marigona rrëfen dashurinë me Robin Krasniqin dhe dasmën

By

Më 20 nëntor, ish-kampioni botëror i boksit, Robin Krasniqi, ceremoninë e martesës me gazetaren dhe moderatoren, Marigona Krasniqin, e ka bërë në një xhami në lagjen Mati 1 të Prishtinës.

Marigona ishte e ftuar në Prive për një intervistë ekskluzive ku na foli për dashurinë me boksierin.

Për më tepër ajo na zbuloi detaje edhe për dasmën që po vjen shpejt.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm