Një natë për tu mbajtur mend: Këngëtarja shqiptare takohet me Bebe Rexhën

By

Këngëtarja e hitit “Gjithmonë”, Luar Arani është duke qëndruar këto ditë në Dubai për të festuar ditëlindjen e motrës së saj.

E mbrëmja e së premtes nuk do të harrohet nga Luar, pasiqë atje ka takuar këngëtaren me famë botërore, Bebe Rexha.

Ky moment është shënuar edhe me fotografi, të cilat Luar i ka shpërndarë në mediat sociale.

‘Më e mira dhe më e talentuara shqiptare’ ka shkruar Arani, e cila para pak jave ishte e para në toplistat ruse me këngën “Dy”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm