‘Dy bomba’ nga Gold Ag gjatë verës (FOTO)0

By

Që nga fillimi i vitit, Gold Ag ka qenë jashtëzakonisht aktiv me projekte muzikore.

Artisti solli lloj lloj bashkëpunimesh dhe këngë në përvjetore të ndryshme dhe kështu do të vazhdojë edhe gjatë verës.

Ai paralajmëroi dy këngë të reja për të cilat nuk ka dhënë detaje.

“2 bomba verës”, ka shkruar Gold Ag, në fotografinë me prapavijë të zezë të publikuar në instastory.

Nuk dihet ende nëse artisti do të vijë sërish në bashkëpunim apo këngët për verë ka zgjedhur t’i bëjë vetëm.

Sidoqoftë ky është lajm i mirë për fansat e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm