Sot, Lumi B ka arsye për të festuar!

By

Lumi B sot feston ditëlindjen!

Këngëtari po mbush plot 37 vite jetë.

Ai bëri një postim në Instagram ditën e sotme për ditëlindjen e tij.

Kujtojmë që Lumi B këto kohë është duke shijuar sukseset e bashkëpunimeve që ka lansuar, si: Bashkëpunimi me Majk, Dagz & Pm, Zaza, bashkëpunimi me Ledri Vulën si dhe me Diona Fonën në këngën ‘Bounce’.

Shumë urime Lumi B! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm