Pse u nda Lady Gaga nga i fejuari? Zbulohet arsyeja

By

Para disa muajsh Lady Gaga i dha fund fejesës me të fejuarin e saj, Christian Carino.

Direkt pas ndarjes, fansat aluduan se kjo ndodhi për shkak të një lidhje të supozuar ose një dashurie mes këngëtares dhe aktorit Bradley Cooper.

Sipas një burimi për Us Weekly, Gaga mendonte se personaliteti i Christian Carino-s pengonte procesin e saj krijues.

Burimi shtoi se “Lady Gaga nuk mund të rrezikonte karrierën e saj në këtë mënyrë, për një mashkull”.

Artikuj të ngjashëm