Edhe njëherë dyshja fantastike bashkë: Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt në filmin e Tarantinos

By

Tani po që mund të flasim për yje!

Aktorët Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt do të jenë yjet e filmit të ri që Quentin Tarantino po punon.

Filmi quhet “Once Upon a Time”, ndërsa kjo është hera e dytë për aktorët që do punojnë bashkë pasi ata kishin interpretuar edhe në filmin e Martin Scorsese, “The Audition”.

Regjisori i filmit të famshëm “Pulp Fiction”, ka thënë se filmi i tij i ri do të tregojë një histori që zë vend në Los Angeles në vitin 1969, e në filmin e tij do luajnë DiCaprio në rolin e Rick Dalton dhe Brad Pitt në rolin e Cliff Booth.

“S’do të isha më i lumtur se kaq për ekipin të cilin e kam mbledhur”, ka thënë Tarantino. /Prive.al

Dynamic duo: Leonardo DiCaprio, 43, and Brad Pitt, 54, will headline the Charles Manson drama Quentin Tarantino is working on, Once Upon a Time in HollywoodDynamic duo: Leonardo DiCaprio, 43, and Brad Pitt, 54, will headline the Charles Manson drama Quentin Tarantino is working on, Once Upon a Time in Hollywood

 

Artikuj të ngjashëm