Pse u largua për ca kohë nga muzika Teuta Selimi (VIDEO)

By

Për këngëtaren Teuta Selimi, kaloi një kohë që kur ajo solli ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Por figura e saj e zëri, mbeten në kujtesën e atyre që e pëlqejnë stilin e saj të të kënduarit dhe fama s’i është zbehur.

Gjatë kësaj jave, në një intervistë për Prive, këngëtarja i ka treguar edhe disa nga arsyet se pse nuk është aktive në muzikë sikurse ishte më parë.

Selimi ka thënë, se rikthimi i saj me bashkëshortin në Zvicër, ka bërë që ta ketë më të vështirë që të jetë pranë profesionit në Kosovë.

Ndiqeni të plotë intervistën në vijim:

Artikuj të ngjashëm