Aktorja e njohur: 51 vjeçare dhe ende shumë tunduese (FOTO)

By

Ajo nuk e ka problem t’i kthejë sytë nga vetja gjatë parakalimeve në tapetin e kuq.

Dhe Selma Hayek e bëri pikërisht këtë kur arriti në Festivalin e Filmit Savannah në Trustees Theater në Georgia të Shteteve të Bashkuara.

Aktorja 51 vjeçare, dukej shumë elegante dhe si selvi në një fustan të zi, që ngjanë me veshjet e vajzave të shkollës.

Selma kishte veshur një fustan të zi të me gjatësi deri tek gjunjët, dhe e kishte kombinuar me një kollare ngjyrë rozë.

Hayek kishte veshur edhe një palë taka të larta, të hapura tek gishtërinjtë.

 

 

Artikuj të ngjashëm