Pse sa herë pyetën rreth Santit, gjithmonë përgjigjet Verona e jo Buci?

By

Verona Osmani apo siç njihet Verona e Bucit në një intervistë për Prive ka zbuluar plot detaje rreth saj dhe ish konkurrentit të Big Brother VIP Kosova.

Nga detajet për dasmë deri tek përdorimi i TikTok-ut, Verona u tregua goxha e drejtpërdrejt.

E përgjatë intervistës sigurisht ajo u ndesh edhe me një pyetje me spec.

“Nëpër intervistat që keni qenë bashkë, Santianën e ke komentuar gjithmonë vetëm ti dhe Buci asnjëherë, pse?”, ka qenë pyetje drejtuar Veronës.

E për ta kuptuar përgjigjen e saj, ndiqeni intervistën në linkun e mëposhtëm.

 

Artikuj të ngjashëm