Shyhrejta e Engjëllusha edhe një duet?

By

Muaj më parë, ato dyja si nënë e bijë, sollë duetin “Deshi Fati”.

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha Salihu që po ndjekë ëndrrën e së ëmës, po përgatiten për duetin e radhës.

Këtë e dëshmon më së miri një fotografi e publikuar në Instagram nga këngëtarja Behluli, e cila ka publikuar një fotografi me të bijën e me mbishkrimin e famshëm në mesin e artistëve: vjen së shpejti.

Se për çfarë do këndojnë kësaj radhe, mbetet të shihet ditëve në vazhdim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm