‘Pse po rren’, projetki i ri nga Gadaf dhe Mercy

By

Mercy dhe Gadaf kanë publikuar projekt të ri muzikor.

“Pse po rren” titullohet kënga e re nga Mercy dhe Gadaf e shoqëruar edhe me videoklip.

Muzika është punuar nga Nurteel, ndërsa tekstin e kanë shkruar Mercy dhe Gadaf, videoklipi është punuar nga XL Films.

Ndiqeni të plotë më poshtë.

Artikuj të ngjashëm