Brenda ditëlindjes së parë të Krid, djalit të Kleas dhe Elgitit (VIDEO)

By

Disa ditë më parë, Krid, i biri i Klea Hutës dhe Elgit Dodës u bë një vjeç.

I lindur në një periudhë atipike pandemie, tashmë kur gjërat po kthehen ngadalë drejt normalitetit, për një-vjetorin e Kridit ishte menduar një festë e madhe.

Në ambient të hapur, të dekoruar në çdo detaj të mundshëm me shumë finesë, organizimi qe përrallor.

Të përmbledhur përmes një videoje rreth dy minutëshe, Klea e ka ndarë së fundmi për të dhënë një ‘copëz’ shije të festës për publikun.

Edhe 100 Kridi! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm