Vedat Ademi publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Vedat Ademi sapo publikoi projektin e ri.

Kënga e shoqëruar me videoklip quhet “Nuk kam faj”.

Muzikën e ka punuar Genti Myftaraj, Tekstin Kevin Kalo dhe Vedat Ademi, ndërkaq videoklipin e realizoi Pro Video.

Në videon e mëposhtme mund ta dëgjoni këngën e tij më të re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm