PSE PO FJALOSEN MARINA E GETI ?!

By

Stacioni i rradhës së Summer Fest ishte mbrëmë qyteti i Sarandës.

Në koncert performuan edhe disa nga anëtarët e Babastars e ku i pranishëm ishte edhe lideri, Getoar Selimi.

Ky i fundit u pa në fotot që Prive siguroi nga A.R në prapaskenë me Marinën teksa siç përshkruajnë të pranishmit me gjithë kujdesin e Getit ndaj prezantueses situata mes çiftit nuk ishte më e mira.

Kjo për shkak se dyshja vazhdimisht në diskutim e sipër fjaloseshin dhe kjo vërehej qartë në mimika e gjestikulacion.

Marrëdhënia e tendosur është reflektuar edhe në rrjetet sociale pasiqë tash e dy ditë në Instagram Geti dhe Marina nuk ndjekin njëri tjetrin derisa kjo e fundit nuk ka bërë as edhe një koment të vetëm mbi këngën “S’jena mo”.

Pse o Get po e bën vajzën nervoz ?! /Prive.al/

143971482037414397149501631439715011165

Artikuj të ngjashëm