Kim Kardashian zyrtarizon lidhjen me Pete Davidson

By

Kim Kardashian e bëri zyrtare lidhjen e saj me Pete Davidson në Instagram, pak më shumë se një javë pasi një gjykatës i LA e shpalli atë një grua beqare.

Ylli i “Kardashians”, 41 vjeç, të premten ndau një seri fotosh të reja private të saj dhe të dashurit të saj në të cilat çifti po e puthnin njëri-tjetrin dhe po bënin një selfie të lezetshme së bashku.

Imazhet duket se janë bërë gjatë një prej netëve të takimit të çiftit në fundjavën e Ditës së Shën Valentinit, pasi Kardashian ka veshur të njëjtën pallto të pasur me thekë argjendi dhe Davidson ka të njëjtën xhaketë kafe me fanellë poshtë.

Themeluesja e Skims e ka nëntitulluar postimin, “Makina e kujt do të marrim?!”, i cili është një varg nga filmi thriller i vitit 2010 “The Town”. Ajo ndau gjithashtu një pamje të asaj skene nga filmi me aktorin Ben Affleck.

Kardashian nuk ishte në gjendje të etiketonte Davidson në postim pasi ai çaktivizoi llogarinë e tij në Instagram, pas sulmeve të përsëritura të ish-bashkëshortit të saj Kanye West kundër tij.

Megjithatë, një burim i tha më parë Page Six se Davidson që fshiu Instagramin e tij nuk kishte asnjë lidhje me reperin miliarder që e kishte ngacmuar në internet.

“Pete e fshiu IG-në e tij sepse menjëherë pas postimit të tij të parë, ai filloi të merrte një lumë mesazhesh, pozitive dhe negative, duke i kujtuar atij pse nuk donte që mediat sociale të fillonin me të,” tha një burim i brendshëm.

“Pete është në mes të disa projekteve të mëdha filmike dhe dëshiron të vazhdojë të qëndrojë shumë i fokusuar në punën e tij dhe gjërat pozitive që ndodhin në jetën e tij”.

Artikuj të ngjashëm