Alban Ramosaj “tradhëton” familjen: Arratiset në Indonezi!

By

Mbrëmë në Tiranë, përkatësisht në Pallatin e Brigadave është mbajtur edicioni më i ri i eventit ‘Oda’ që tashmë është kthyer në një festë tradicionale ku nderohen emra të njohur shqiptarë.

‘Oda’ tashmë dihet se është nën organizimin e Agnesa Hadërgjonaj e në një mbrëmje të këtillë nuk mungojnë familja Hadërgjonaj-Ramosaj.

View this post on Instagram

O|D|A 👐🏽 14 Janar 2020 🇦🇱

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on

Mirëpo, mesa duket këtë herë Albani i ka “tradhëtuar” pasiqë nuk ka qenë i pranishëm për shkak të pushimeve që po bën.

Ramosaj është duke qëndruar në Bali të Indonezisë e nga atje ka postuar një imazh për t’i thënë ndjekësve ‘mirëmëngjesi’.

E duket se atje këngëtari ka gjetur dhe paqe, bazuar nga përshkrimi që i ka vënë postimit të bërë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm