Publikohet ‘Shkurt e shqip’ nga Genta e Labi (Video)

By

Genta Ismajli ka publikuar videoklipin e saj më të ri që vjen në bashkëpunim me këngëtarin Labinot Tahiri.

Kënga është punuar nga Bini Studio, me tekst të Avni Qahilit dhe është titulluar ‘Shkurt e shqip’.

Në videoklipin e punuar nga Urban Graphics Genta Ismajli duket shumë seksi dhe mjaft në formë.

Ky duet është i pari mes këtyre dy artistëve që duket të jetë një ndër hitet e kësaj vere./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=6ooz-UzPhGE

Artikuj të ngjashëm