“5-së vjet më parë e takova” – Afërdita Dreshaj përkujton takimin e parë me bashkëshortin

By

Ajo ende e mbanë mend dhe e ka të freskët kujtimin, e takimit të parë me bashkëshortin.

Modelja Afërdita Dreshaj që u martua në qershor të këtij viti, ka treguar për herë të parë se kur është njohur me hokeistin Jakub Kindl.

View this post on Instagram

5 years ago today I met the love of my life, and this is our FIRST picture together, today I call him my Husband! 💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Fiks pesë vjet më parë, ka ndodhur edhe takimi i tyre i parë bashkë, ndërsa nga ai takim ata kanë edhe një fotografi, që Afërdita e ka ruajtur gjatë tërë kësaj kohe.

Si një bashkëshorte shumë e lumtur, ajo ka publikuar në instagram imazhin e tyre të parë bashkë, derisa shprehet se e dashuron.

Ndërsa Kindl, si një bashkëshort shumë romantik, e zgjoi me lule Afërditën në ditën e përvjetorit të tyre të njohjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm