Pse lindi parakohe, Edona?!

By

Këngëtarja e cila këtë javë  solli në jetë djalin e parë, kishte probleme gjatë nëntë muajve të shtatzanisë, edhe pse ishte paraparë që këngëtarja të lind pas dy javësh, ajo lindi para kohe.

Lindja e djalit u bë në formë cezariane nga mjekët në Prishtinë dhe fatmirësisht gjendja e saj nuk është përkeqësuar.

I biri dhe Edona janë mirë, dhe gjenden në shtëpi pranë vajzës dhe bashkëshortit të Edonës, Gazmendit!

Artikuj të ngjashëm