Dafina Zeqiri dhe Dhurata Dora në bashkëpunim?!

By

Është e rrallë që në diskografinë shqiptare të realizohen duete mes femrash por siç duket është koha të ndodh një i tillë.

Sipas disa burimeve të emisioni Prive, thuhet se Dafina Zeqiri  dhe Dhurata Dora do të vijnë në një bashkëpunim i cili shumë shpejt do të publikohet.

Momentalisht nuk ka asgjë konkrete sa i përket zhanrit, titullit e detajeve tjera të këngës.

Kujtojmë se të dy këngëtaret janë në përgatitje të projekteve të reja  të cilat pritet ti publikojnë brenda pak ditësh. Nje kombimin zërash i ketyre te dyjave pa dyshim që do sjell një super këngë.

Artikuj të ngjashëm