Pas festivalit të RTSH, Kanita gati klipin e ri!

By

Ishte një ndër këngët favorite në blogjet e Eurovision-it, por kënga ‘Ankth’ e Kanitës nuk kaloi as në finale.

Por, kjo nuk e demoralizoi artisten madje ajo u motivua akoma më shumë për të sjellur projekte cilësore.

Kanita, ka përfunduar para disa javëve videoklipin e saj më të ri që mban titullin “Fllad” dhe bashkëpuntorët mbesin të njëjtë.

Publikimi i saj pritet të bëhet këtë të enjte me premierë në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm