‘Pse je me to’, perla më e re e Yll Limanit

By

Në atë që pa dyshim mund të konsiderohet viti i tij më i suksesshëm në planin profesional, Yll Limani nuk po i ndalë projektet.

Këngëtari i njohur sapo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar ‘Pse je me to’.

Kjo baladë që pason ‘Nuk po kalojka’ mban vulën e BigBang të RedBox Entertainment teksa ka tekst të vetë artistit.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm