Kush duhet dhe kush assesi nuk duhet ta fitojë BB VIP? Ardit Çuni përgjigjet

By

I ftuar në Prive për intervistën më pikante “60 sekonda” ishte artisti Ardit Çuni.

Ai ishte edhe banor në shtëpinë më të famshme të vendit “Big Brother VIP”, dhe në intervistë ai zbuloi edhe qëndrimet e tij sa i përket atmosferës së tanishme aty.

Ish-banori na zbuloi edhe emrat e personave më fake brenda shtëpisë dhe për më tepër ai ka një emër se kush duhet ta fitojë dhe kush assesi nuk duhet ta fitojë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm