Roberti e bën këtë për Norën në Ulqin! (FOTO)

By

Se Nora dhe Roberti do të kenë një raport të ri pas ndarjes, u la të kuptohej qysh kur ky lajm u bë publik.

Përmes rrjeteve sociale, me mirënjohje e respekt, u kuptua që ish-çifti i kanë ndarë rrugët në mënyrë miqësore. E duket se një raport i tillë i shëndoshë po vazhdon ende.

Këngëtarja nuk i është ‘ndarë’ Robertit as në Ulqin, atje ku ky i fundit ka shkuar për të performuar në një mbrëmje muzikore.

Këngët e Norës janë lëshuar në prapavijë dhe ky detaj nuk i ka penguar aspak Robertit.

Ai ka xhiruar momentin duke e postuar në InstaStory si formë përkrahjeje me Norën të etiketuar në postim. Një veprim për t’u përgëzuar, pa dyshim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm