Fotografia e parë e djalit të Sarandës dhe Da Ghost

By

Një ndër modelet më të njohura shqiptare, Saranda Shala para pak muajve i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni me familjarë e miq.

Saranda e reperi Da Ghost përpos që kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë ata para pak dite janë bekuar me trashëgimtarin e parë.

Saranda ka lindur djalin, lajm për të cilin ka njoftuar emisioni Prive ndërsa tani i’u sjellim fotografinë parë të tij.

Trashëgimtari mban emrin Atis./Prive.al

image

Artikuj të ngjashëm