Projekti më i ri nga Arta Bajrami dhe Don Arbas

By

Arta Bajrami dhe Don Arbas erdhën përsëri me një projekt të ri.

Kënga titullohet “Pse mu” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë projektin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm