Konfirmohet: Khloe Kardashian përfundimisht ndahet nga partneri tradhtar

By

Njëra nga anëtaret e famshme të familjes Kardashian, Khloe Kardashian, si duket përfundimisht është ndarë nga partneri i saj Tristan Thompson.

Thuhet se Thompson tani e ka tradhtuar me shoqen e ngushtë të motrës së Khloe’t, Kyliet. Vajza në fjalë është Jordyn woods, ndërsa Tristan është parë me të në një klub nate.

Rocky romance: The couple, who have a daughter True, spent Thanksgiving together

TMZ kishte raportuar se Tristan është parë duke u puthur me Jordyn në një klub nate, derisa më aps ai i ka moshuar akuzat duke i quajtur lajme të rrejshme.

Ndërsa Daily Mail shkruan se tani Khloe është ndarë nga ai dhe madje përfundimisht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm