Jonida Maliqi publikon klipin e këngës “Ktheju Tokës” – Kjo video shkon në Eurovision

By

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, e ka publikuar mbrëmë si premierë në Radio Televizionin Shqiptar, video klipin e këngës “Ktheju Tokës”.

Këtë vit ajo e fitoi vendin e parë në festivalin e TVSH-së dhe e përfaqëson gjatë muajit Maj, Shqipërinë  në festivalin Europian të këngës.

Klipi i ri i këngës është lansuar tashmë edhe në Youtube derisa në Klip këngëtarja shfaqet elegante e skenat e kësaj videoje, janë po aq dramatike sa është edhe kënga. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm